Jdi na obsah Jdi na menu
 


Honzík NovýObrazek

Své hasičské "poprvé" absolvoval na okrskovém cvičení v Dolní Bělé(2008) ve svých pěti letech.

V roce 2009 byl u všech úspěchů mladších-1.místo v Úněšově,2.místo Globus cup a okresní kolo, kde si poprvé přičuchl k jednotlivcům, 3.místo v Mrtníce. Stal se lodivodem nově se tvořícího "Bejby" týmu. A se svými malými parťáky pomalu přičuchával k hasičině.

V roce 2011 již vybojoval svoji první osobní medaili, když ve Všerubech skončil 3. mezi mladšími chlapci.

V roce 2012 už zvládl získat zlatou medaili na domácí dráze na Horní Bělé, ve Všerubech to byla opět medaile za 3. místo.

V roce 2013, svém posledním roce mezi mladšími, získal do svého držení 2 stříbrné medaile, jednu na Bělé, druhou ve Všerubech. Stal se posilou SDH Všeruby, které postoupilo mezi mladšími na krajské kolo hry plamen.

Postupně se zabydloval mezi staršími až přišel rok 2016 a jeho velký boom. Zvítězil na domácích závodech na Horní Bělé, také v Pískové Lhotě. A prozatím se jeho čas zastavil na číslech 12,36 s. Byl v družstvu, které obsadilo v roce 2015 i v roce 2016 třetí místo na okresním kole hry plamen. V září roku 2016 se zúčastnil kvalifikace na hasičskou olympiádu, kde bralo družstvo celkové 6. místo. Na setkání mládeže okresu Plzeň-sever obdržel ocenění za přeborníka okresu Plzeň-sever v disciplíně 60 m jednotlivců v kategorii starší chlapci.

A stal se členem reprezentace dorostu SH ČMS ve střední kategorii.